prev next
  • GALERİ
    GALERİ
  • GALERİ
    GALERİ

EgeStar Yapı Olarak Antalya Fuar Stantları ve Ofis Mağaza Tasarımı Denildiğinde Akıllara İlk Gelen Firmalardandır.

Yıllardır Antalya Mağaza Ofis Tasarımları Sektöründe Hizmet Vermekteyiz. Sektöründe Öncü Olan Firmamız Antalya Fuar Stantları Tasarımı ile Size Her Konuda Hizmet Vermekten Gurur Duyacaktır. Egestar Yapı Antalya Fuar Stantları ve Ofis Mağaza Tasarımı Denince Akla Gelen İlk Firmadır. Eğer Kusursuz Bir Hizmet Almak İstiyorsanız Doğru Adrestesiniz Demektir.

Firmamız Yıllarını Bu Sektöre Adamış Sektöründe Öncü Firmalardandır. Antalya Mağaza Ofis Tasarımları Bizim İşimiz. Size En İyi Ve En Kusursuz Hizmeti Vereceğimizden Emin Olabilirsiniz. İletişim Numaralarımızdan Bizi Arayarak Detaylı Bilgi Alabilirsiniz. Antalya Fuar Stantları Tasarımı Doğru Adres EgeStar Yapı.

Firmamız, EgeStar Yapı Kaliteli Hizmeti İle Antalya Fuar Stantları Tasarımı Denildiğinde Akıllara İlk Gelen Firmalardandır. Yıllardır Antalya Mağaza Ofis Tasarımları Sektöründe Hizmet Vermekteyiz. İletişim Adreslerinden Bize Ulaşıp Detaylı Bilgi Edinebilirsiniz. Sektöründe Öncü Olan Firmamız Antalya Fuar Stantları Tasarımı Size Her Konuda Hizmet Vermekten Gurur Duyacaktır. Uzun Yıllardır Bu Sektörde Tecrübelerimizi Siz Müşterilerimizle Paylaşmaktan Gurur Duyuyoruz.

EgeStar Yapı Tasarım, Tecrübeli Tasarım Ekibi Ve Pazarlama Uzmanları İle Firmalara, Ürün Tasarımı, P.o.p (Satış Noktası), Mağaza Ve Ofis Tasarımı, Fuar Standı Tasarımı Konularında Pazarlamaya Yönelik Tasarım Çözümleri Sunmaktadır.

EgeStar Yapı Tasarım, Sunduğu Yapı Tasarım Hizmeti İle Markaların Satış Zincirindeki Önemli Halkalarını Oluşturarak İletişimsel İhtiyaçlarına Görsel Ve Fonksiyonel Çözümler Sunmaktadır.

EgeStar YapıTasarım, Atılan Adımları Takip Eden Değil; Yeni Adımlar Atan, Yenilikçi Ve Takip Edilen Tasarımlar Üretir. Tasarımlarının Bütünselliğini Sağlamak Amacıyla Fonksiyon Ve Estetik İlişkisini, Hiyerarşik Bir Anlayış İle Belirler Ve Tüm Tasarımlarını İnteraktif Bir Ortamda Gerçekleştirir.

EgeStar Yapı Tasarım Olarak “Tek Yetenekli” Olmamak İçin, Basit Araştırmalar Neticesinde Elde Edilebilir Teorik Bilgilere Değil, Geleceği Şekillendirebileceğimiz Pratik Bilgilere Yatırım Yapıyoruz. Tasarımcılarımız Projeleri Ele Alırken Tasarımın Her Kolunda Hizmet Verebilme Bilinci İle Çok Yönlü Ve Bütünsel Çözümler Üretiyor. Böylece Ortaya Çıkan Tasarımlar Hem Çekici, Hem Üretilebilir, Hem Uygun Maliyetli, Hem De Kolay Kullanılabilme Özelliklerine Sahip Olur. Kaliteli, Kolay Ulaşılabilir, Hızlı Ve Konforlu Bir Müşteri Deneyimi Sağlamak Amacı İle Müşterilerimiz İle Çalışmaya Başladığımız Andan İtibaren Ayrı Bir Şirket Gibi Değil; Sanki Kendi Şirketlerine Bağlı Tasarım Departmanı Gibi Çalışarak Müşteri Çıkarlarını Koruyan Ve Ona Fayda Sağlayan Çözümler Üretmekteyiz.

EgeStar Yapı Tasarım Olarak, Antalya Mobilya Tasarım Uygulama,Cephe Tasarım Uygulama, Ev Ofis Tasarım Uygulama, Peyzaj Tasarım Uygulama, Çatı Kaplama Uygulama,Asma Tavan Uygulama,Zemin Kaplama Uygulama,Duvar Kaplama Uygulama,Tv Ünitesi,Ev Ofis Malzemeleri,Bahçe Malzemeleri,Özel Tasarımlar, Alüminyum Cephe Kaplama,Sinterflex Kaplama,Söve Kaplama,Taş Kaplama,Mutfak, Antalya Salon,Ofis Odası,Toplantı Odası,Bahçe Dekorasyon,Yürüme Yolu,Park Dekorasyon,Trapez Çatı,Uzay Kafes Çatı,Kenet Çatı,Sandaviç Çatı,Metal Tavan, Taş Yünü Tavan,Pvc Gergi Tavan,Kartonpiyer,Ahşap Zemin, Kauçuk Zemin,Poliüretan Zemin,Seramik Zemin, Ahşap Duvar Kaplama, Duvar Kağıdı, Taş Duvar Kaplama İşleri; Tasarım, İmalat, Uygulama, Tadilat, Taahhüt, Rölöve,Keşif, Hakediş,Metraj Kesin Hesap Hakediş hizmetleri vermekteyiz.

Otomatik Kapı Dekorasyon Elektrik Elektronik Otomasyon, Otomatik Kapı ve Panjur Sistemleri, Fotoselli Kapı, Bariyer, Yana Kayar Bahçe Kapısı, 90 Derece Fotoselli Kapı, Garaj Kapısı, Road Blocker Sistemleri, Mantar Bariyer Sistemleri, Otomatik Geçiş Sistemleri, Kartlı Geçiş, Şifreli Geçiş, Plaka Tanıma Sistemi, Turnike Sistemleri, Kumanda ve Güç Kaynağı, Çit Sistemleri, Ses Işık Görüntü Sistemleri, Güvenlik Kamerası, Görüntülü Diafon, Akıllı Ev Sistemleri, Merkezi Uydu Sistemleri, Led Aydınlatma, Ses Anons Sistemleri, Yangın ve Alarm Sistemleri, Otomasyon Sistemleri, Haberleşme Sistemleri, Elektrik Arızaları, Elektrik Tesisatı Kablo Anahtar Priz İşleri, Alçı Boya Tadilat Dekorasyon İşleri